Podróż przez granice

„Podróż przez granice” – Warsztat pracy z ciałem

Pomiędzy dwoma skrawkami lądu płynęła rzeka. Była nieodgadniona i nieprzenikniona. Czasem płynęła spokojnie, szemrząc tylko cicho a Czasem burzyła się gwałtownie, dążąc do ujścia. Czasem też wzbierała wodami deszczu i wylewała na brzegi niszcząc czyjeś bogactwo. Tak, rzeka była nieujarzmiona…
A na obu brzegach toczyło się życie, jakże odmienne. Ich mieszkańcy przeżywali kolejne dni według utartych reguł, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Było im nawet dobrze w tych ciasnych granicach. Dobrze, bo bezpiecznie, pewnie, choć niepełnie. Brakowało bowiem innego świata, oddechu pełną piersią. Tylko jednak nieliczni chcieli się do tego przyznać w swoich sercach. Właśnie oni, w tajemnicy przed innymi, wymykali się czasem nad brzeg i patrzyli tęsknie na drugi brzeg. Nie znali jednak sposobu w jaki można by zburzyć tę granicę, tę barierę, jak pokonać rzekę.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia pracy z ciałem według metody analizy bioenergetycznej Aleksandra Lowena. Celem pracy jest poczucie blokad w ciele a następnie stopniowe puszczanie ich poprzez uwalniający napięcie ruch.

Zajęcia będą się odbywały w cztery kolejne lipcowe niedziele w godzinach 17:30 – 20:00

Tematy poszczególnych spotkań:

5 lipca – Granice, które mam
12 lipca – Granice, które mnie chronią
19 lipca – Granice, które stawiam
26 lipca – Granice, które przekraczam
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich osób, które szukają kontaktu ze sobą i swoim ciałem.