LOWEN BASIC. Granice które mam.

howboutnoPoprzez stawianie granic komunikujemy światu kim jesteśmy, czego chcemy a czego nie. Granice pozwalają nam dbać o swoje dobro poprzez otwieranie się na nie i trzymać z dala to co dla nas niedobre.

Czasem ten system stawiania granic w nas nie działa prawidłowo. Niekiedy zbyt sztywne granice zbudowane aby chronić, oprócz zła nie dopuszczają też dobra, przyjemności i czucia. W innych przypadkach w ogóle stawianie granic wydaje się wysiłkiem ponad siły więc lepiej uciec, schować się, unikać trudnych sytuacji.

Potrzebujemy sprawnego i zgodnego z nami systemu stawiania granic. Zgodnego z nami czyli nie tylko pomyślanego ale też odczutego, doświadczanego w ciele.

W trakcie warsztatu pracy z ciałem metodą Lowena (Analiza Bioenergetyczna) będziemy:

* doświadczać jak odczuwamy w ciele sytuacje gdy nasze granice są naruszane

* nawiązywać kontakt z emocjami które skłaniają nas do postawienia granic w zdecydowany sposób

* poszerzać zakres ekspresji rozluźniając napięcia w ciele

Będziemy to robić z intencją coraz lepszego kontaktu z własnymi pragnieniami i potrzebami, które będą mogły być w bezpieczniejszy dla nas sposób wyrażane na zewnątrz.

Zajęcia odbędą się w Warszawie na ulicy Madalińskiego 89 (wejście od ul. Karłowicza) w poniedziałek 13 czerwca 2016 w godzinach 18:30-20:30.
Ćwiczymy w luźnym stroju i na boso, na miejscu można się przebrać choć szatnia nie jest obszerna. Ważne żeby zabrać matę lub koc, nie ma możliwości leżenia na podłodze. Proszę też o zabranie ręczników i wody do picia.

Sala jest nieduża, grupa może liczyć do 10 osób więc lepiej nie zwlekać z zapisem.

Zapisy mailowo: marcin@techne.pl lub telefonicznie 601 650 933.

Koszt: 50zł. Rezerwacja miejsca następuje po zgłoszeniu mailowym i wpłacie 20zł zaliczki na konto
89 1140 2004 0000 3202 3316 9300
Prowadzący: Marcin Poćwiardowski – psycholog i psychoterapeuta. Praktykuję ćwiczenia lowenowskie od 2012 roku. Posiadam uprawnienia do prowadzenia grup ćwiczeniowych wydane przez Florida Society for Bioenergetic Analysis. Prowadzę psychoterapię metodą Analizy Bioenergetycznej, jestem w trakcie certyfikacji w FSBA.